ZÁVĚSY:

Dveře jsou standardně dodávány se 3ks závěsů Standard nikl.

Závěsy příplatkové pro falcové dveře (s polodrážkou):

  • STANDARD Satin – 3 ks
  • MINI Satin – 3 ks
  • TUKAN Satin – 2 ks
  • TECTUS 380 – 2 ks, skrytý závěs

Závěsy příplatkové pro bezfalcové dveře (bez polodrážky):

  • JUST 3D, 2 ks
  • TECTUS 340 – 2 ks

Digitální kukátko

Je alternativou klasického dveřního kukátka a nabízíme jej ve dvou provedeních. Digitální kukátko bez záznamu nahrazuje standardní kukátko a jeho výhodou je, že se Vám prostor přede dveřmi zobrazí na displeji. Z tohoto důvodu je tento typ kukátka vhodný především pro starší lidi nebo pro děti, které ještě nedosáhnou okem na klasické dveřní kukátko. Otvor kukátka je z venkovní strany stále tmavý a návštěvník tedy nepozná, zdali se na něj zrovna díváte, či nikoliv.

Digitální kukátko se záznamem obsahuje navíc tlačítko zvonku. Po zazvonění je spuštěna kamera, která 5 vteřin nahrává prostor přede dveřmi. Zpětně si tedy můžete přehrát záznam, kdo se Vás během dne snažil zastihnout, zatímco jste nebyli doma.

Displej: úhlopříčka 6,5 – 8,5cm dle typu
Zorný úhel: 170 stupňů
Napájení: 3ks AA tužkové baterie.

Výsuvná prahová lišta

Zamezuje proudění vzduchu pod dveřmi. V minulosti se problematika řešila dveřním prahem, dnes se nabízí elegantnější bezbariérové řešení. Výsuvná prahová lišta je zapuštěna do spodního rámu dveří. Při uzavření dveří dojde mechanicky k vysunutí lišty, která utěsní prostor mezi podlahou a dveřním křídlem, bez ohledu na nerovnosti podlahy. V nabídce je i pro protipožární dveře.

Větrací mřížka

Umožňuje proudění vzduchu do místnosti

Magnetický zámek

Je standardně použit u všech bezfalcových dveří. Obsahuje pouze střelku bez závory, která je uzamykatelná. Při křídle je střelka zasunuta do těla zámku a nevyčnívá tak z hrany křídla. Hrana je opatřena pevnější hranou AB S 2 mm.

Panikové kování
Elektrický zámek – BEFO

Sklo PRIVA – LITE

je vrstvené sklo, do kterého je připojena elektřina. Ve vypnutém stavu je sklo mléčné. Působením el.napětí se však sklo stane průhledným.

Systém generálního, hlavního a skupinového klíče

Systém generálního klíče je využíván ve veřejných a soukromých institucích, firmách, školách a všude tam, kde je nutné přidělit prostřednictvím klíčových práv přístup do jednotlivých prostor daného objektu. Práva jsou rozděleny na klíče generální, hlavní a skupinové. Každá zámková vložka má svůj klíč, kterým nelze odemknout žádnou jinou vložku. Skupinový klíč otevře všechny vložky příslušné skupiny a hlavní klíč otevře všechny vložky v několika skupinách. Generální klíč pak otevře všechny vložky ve všech skupinách.