Protipožární dveře

Protipožární dveře a zárubně pro bytovou i průmyslovou výstavbu vyrábíme v provedení EI 30 DP3, EW 30 DP3. Je možné je dodat i v kouřotěsné úpravě, popř. bezfalcové konstrukci. Mohou být osazeny širokou nabídkou speciálního kování: kartové zámky, el. zámky, panikové kování atd.

Protihlukové dveře

Pokud máte větší požadavek na neprůzvučnost, nabízíme Vám protihlukové dveře. Dveře je možné dodat v plné i prosklené variantě. Hodnota útlumu Rw je v závislosti na jejich konstrukci 33dB, popř. 37dB. Dveře musí být navíc osazeny pevným prahem nebo výsuvnou prahovou lištou.

Klima dveře

Detail dveřní výplňěKlima dveře slouží pro oddělení prostor s odlišnými teplotami. Vhodné jako přechod z vytápěného prostoru do nevytápěných garáží, sklepů, zádveří. Díky PUR výplni dveří je součinitel prostupu tepla křídlem 1,25 W/m2K a zvukový útlum Rw = 24 dB. Možné provedení pouze v neproskleném provedení SMART 1.

VODĚODOLNÉ DVEŘE AQUA

Plastové interierové dveře AQUA byly speciálně vyvinuty pro průmyslové provozy. Jsou voděodolné a nárazuvzdorné.  Možností jsou i dveře s protipožární úpravou.

Konstrukce dveří:

  • certifikované plastové profily pro průmyslové a potravinářské prostředí s certifikací
  • odolný povrch ABS 2mm, výplň dveří je tvořena EPS deskou (speciálně tvrzený polystyren, který je vhodný pro konstrukci dveří)

Dveře mohou být plné i prosklené. Jsou osazeny nerozbitným plexisklem. Zámek a panty jsou povrchově ošetřeny dvougeneračním zinkováním pro vysoké zátěže vnějších vlivů.

Možnost využití:   myčky, školy, jídelny, kuchyně, autoservisy, komerční prostory, chemické provozy, dezinfikované provozy, podzemní prostory, bazény, prašné prostředí, lakovny, sociální zařízení, masný průmysl, jatka, mlékárny, aj.

V ceně dveří je zahrnut zámek (BB, PZ, WC) s roztečí 72 mm a panty nikl. Dveře je možno osadit do ocelové i hliníkové zárubně. Atypické formáty dveří jsou naceňovány individuálně. K voděodolným dveřím pro vás máme připravenou i širokou nabídku doplňků (kliky, vložky, madla ap.) vhodných i do náročných provozů.